sunshine Bax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
AMIR

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد Empty
PostSubject: آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد   آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد EmptySun Jun 13, 2010 3:45 pm

صدر اعظم آلمان گفت: من کارشناس فوتبال نيستم و نظر دادن درباره عملکرد تيم ملي فوتبال آلمان براي من سخت است،من فکر مي کنم که در بازي مقابل استراليا،ما بتوانيم 2 بر 0 آنها را شکست دهيم.

آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد 00012687

صدر اعظم آلمان امروز در مصاحبه اي درباره تيم ملی فوتبال آلمان صحبت کرد ومورد برنامه های دولت آلمان درباره حضور اين تيم در جام جهانی سخن گفت.
مرکل گفت : ما از شش ماه پيش،آمادگی های لازم برای حضور تيم ملی فوتبال آلمان در جام جهانی را انجام داده ايم و اميدواريم که تيم ملی آلمان در جام جهانی 2010 بتواند نتايج خوبی کسب کند،البته من کارشناس فوتبال نيستم و نظر دادن درباره عملکرد تيم ملی فوتبال آلمان برای من سخت است،من فکر مي کنم که در بازی مقابل استراليا،ما بتوانيم 2 بر 0 آنها را شکست دهيم.
وی ادامه داد:به نظر من بازيهای اول و استارت اوليه در جام جهانی بسيار مهم است،...البته مصدوميت ميشائيل بالاک،ضربه بزرگی به تيم ملی فوتبال آلمان زد و او مي توانست روحيه زيادی به بازيکنان تيم بدهد،در هر صورت اميدواريم که بتوانيم نتايج خوبی کسب کنيم.
Back to top Go down
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
AMIR

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد Empty
PostSubject: Re: آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد   آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد EmptySun Jun 13, 2010 3:48 pm

khoda bede az in sadre azama
آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد 131168
Back to top Go down

آنگلا مرکل:آلمان،استراليا را شکست خواهد داد
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» لام کاپیتان آلمان ها شد
» هروبش: اوزیل، مسی آلمان است
» استقلال هاشميان و حمودي را نمي‌خواهد
» يواخيم لو فهرست 23 نفره آلمان را اعلام كرد