HomeRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

Share
 

 کوبی برایانت

Go down 
AuthorMessage
wilson
داره خودمونی میشه
داره خودمونی میشه


پست ها : 180
Reputation : 3
تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10

کوبی برایانت Empty
PostSubject: کوبی برایانت   کوبی برایانت EmptyWed Apr 14, 2010 1:40 pm

با زندگی نامه کوبی برایانت افسانه ایی بیشتر آشنا شوید

به عنوان اولین نفر یکی از بهترین ها و چهرهای حال حاصر بسکتبال جهان رو معرفی می کنیم زندگی نامه از کوبی برایانت kobe bryant


کوبه برایانت نمی تواند به یاد داشته باشید یک روز در زندگی خود را که با صدای یک بسکتبال پرعضله نشده بود punctuated. یک hoops junkie که prophesied ستارگی خود را در toddlerhood ، کوبه است که طرفداران همین دلیل متوقف بالا بردن وقتی که یک خط ابرو بالا ستاره مدرسه skipped کالج رفت و مستقیما به جوانب. گارد اول نوجوان به ترجمه مهارت های خود را با موفقیت به NBA ، او از سه حلقه قهرمانی توسط تولد 24th او pocketed و تکامل را به یکی از بهترین بازیکنان تمام اطراف در تاریخ بازی ادامه داد. در این داستان او است.

در حال رشد به بالا

کوبه برایانت در تاریخ 23 اوت ، 1978 در فیلادلفیا ، پنسیلوانیا متولد شد. (اینجا را کلیک کنید برای امروز تولد ورزشی.) پدر و مادر او ، جو و Pam ، اکنون دارای دو دختر ، شرع و Shaya. کوبه سوم و پایانی خود را کودک است. زندگی در خانواده برایانت بود عادی روزمره شما وجود ندارد. جو ، یک زمین بازی hoops افسانه از Philly 'sجان Bartram دبیرستان بود در میان یک کار scattershot بسکتبال حرفه ای است که او را گرفت به سه کشور متفاوت است.

"Jellybean جو ،" یک 6-9 جلو با مهارت نگهبان یک نقطه ، واقعا هرگز نشد جای خود را در NBA. پس از سه سال درخشان در لا Salle دانشگاه ، وی در سال 1975 توسط دولت طلایی و سیصد و هشتاد بود. وقتی که خواسته های استیت رد قرارداد او ، وی را به فیلادلفیا رسیدگی شد. از آنجا ، جو bounced از یک تیم خود را به دیگری ، ظاهر شدن در کل از 606 بازی برای 76ers ، سن دیگو کلیپرز و هیوستون راکتز و متوسط 8.7 امتیاز در امتداد راه. او همچنین حرفه ای ها در اروپا ایفا کرده است. برخی می گویند جو برایانت خودداری با گردش بروید. دیگر اصرار او مردی از زمان خود جلوتر بود.

Pam توسط طرف جو برای هر ایستگاه کاری از او بود. او در چشم او از دوران کودکی خود را کرده بود. پدربزرگ و مادربزرگ آنها زندگی در همان بلوک در فیلادلفیا ، و آنها اغلب در طول مسیر 1960s نحس. جفت rekindled روابط خود را در کالج در 1970s زود و به زودی پس از ازدواج.

کوبه رشد کردن در غذا خوردن ، خوابیدن و نفس کشیدن بسکتبال. یک سال پس از تولد فرزند خود بود ، جو را به سن دیگو و ستد شد. از Bryants دوست بودن در آفتابی کالیفرنیای جنوبی. همسایگان آنها دوستانه بود ، و باران به ندرت مجبور به بچه ها در داخل. کوبه که عشق قوی از hoops در سواحل غربی توسعه. توسط سومین سالروز تولد او ، او شده بود در حال حاضر گفتن مردم می شود یک ستاره NBA خواهد بود.

در تابستان سال 1982 ، به Bryants بسته بندی کیسه های خود را برای هوستون ، بعد از جو به موشک رسیدگی شد. کوبه ، که در کسب درک بهتری از آنچه پدر او بود برای یک زندگی ، آغاز شده زیر را به طور جدی NBA. بازیکن مورد علاقه او جادو جانسون ، نگهبان یک نقطه در یک قدرت بدن به جلو است نه بر خلاف کوبه را پدر بود. این نوجوان در پاسخ به زرق و برق دار جادو به سبک و روش های برنده ، و به تصویب رسید و لیکرز به عنوان تیم های مورد علاقه خود را طرفدار.

اقامت جو در هوستون تنها یک فصل به طول انجامید. هنگامی که راکت انجام قرارداد خود را تمدید نیست ، او با یک تیم در Rieti ، ایتالیا را امضا کردند. اودیسه بسکتبال خانواده برایانت را ادامه داد. برای کوبه و خواهران خود ، حرکت ثابت به یک تجربه و چسب معنی. گیر در یک کشور خارجی و قادر به صحبت به زبان ، آنها بر یکدیگر متکی به رفتن. هر روز بعد از مدرسه در آنها با تجربه های جدید ایتالیایی کلمات و عبارات با هم. در ظرف چند ماه ، هر سه نسبتا روان شد در ایتالیایی.

جو ، در همین حال ، در نهایت گشاد گشاد راه رفتن خود را در صف طرفدار آمار. تشویق به استفاده از همه استعدادها و instincts او در خیابان های فیلادلفیا توسعه ، او را به یک ستاره blossomed. جو به طور منظم در 30 تا 40 امتیاز یک بازی ریخت. او ساخته شده که حقوق بسیار خوب است ، و خانواده او را به خوبی از سوی مردم در شهر خود را تحت درمان قرار گرفت. چه فکر بسیاری از طرفداران NBA از جهنم به عنوان بسکتبال بریدن خود از آسمان را برای بسکتبال Bryants بود.

جهان کوبه 'sحول برنامه بسکتبال پدرش. او اغلب همراه با جو را به تمرین بعد از ظهر و به ندرت نباشد یک بازی. کوبه مطالعه حرکت پدر او است ، و سپس سعی در تقلید کردن راه را ایفا کرده است. در halftime بازی ، کوبه گاهی توسط طرفداران عکسبرداری سبدهای سرگرم.

در روز جو را خاموش کنید ، اگر در خانواده شده بود نه در یک ماجراجویی و گذار ، آن زمان که با خانواده ها از بازیکن های دیگر در آمریکا صرف. در میان آنها بود هاروی Catchings ، که دختران ، Tauja و Tamika ، که به در به ستارگی در کالج و WNBA.

این شیوه زندگی ، به ویژه پدر خود را از دیدن جمعیت هیجان dunks با رعد اسا و هیچ - نگاه - میگذرد بیشتر با الهام از کوبه را به یک حرفه ای در NBA خواب. از فوتبال ایتالیایی - crazed ، با این حال ، کوبه در دیگری جهت تحت فشار قرار دادند. آنها به او گفت بیش از یک بار که با اسلحه طولانی می باشد ، سرعت خود را ، و leaping توانایی ، او را به کلاس جهانی دروازبان کنند.

کوبه بستههای تشکر در NBA را به پدربزرگ و مادربزرگ خود را نگه داشته. در روز قبل از ورزش و کابل های بین المللی خوردها ، آنها ضبط بازی ها و خبر از نوار به ایتالیا بر اساس بارگیری در این هفته. پدر و پسر با هم به تماشای این فیلم ، و همچنین کسانی که جو را دریافت از سراغ خدمات در ایالات متحده آمریکا با جو imparting تخصص خود ، کوبه آموخته مراجعه به دادگاه را به تمام و خواندن چگونه عمل unfolded در طول یک بازی.

کوبه دارید فرصت را به ناله کردن مهارت های خود را در هر تابستان ، هنگامی که Bryants پرواز را به دیدار خانواده و دوستان در فیلادلفیا. از سن 10 ، او را در رقابت شهر قوی سانی هیل لیگ و خود او را در برابر سن او و پسران مسن تر برگزار شد. پدر او و برادر Pam 's، جان ، او را در زمینه های بازی را که نیاز به بهبود مشاوره.
در مورد ظهور

از Bryants در فصل 1991-92 اروپا در فرانسه پس از در جو را با یک تیم جدید ضامندار به سر برد. این حرکت از سوی سخت ترین در کوبه و خواهران خود ، که به تحمل دو ساعت roundtrip تبدیل به یک مدرسه بین المللی در سوئیس شد. جو بازنشسته پس از مبارزات انتخاباتی به پایان رسید ، و او و Pam تصمیم گرفت از آن زمان برای بازگشت دائمی به Shaya آمریکا و شریعت شد تفکر در مورد کالج بودند ، و کوبه آماده بود تا بتوانید به مدرسه بالا است.

جو پس از قبول یک کار مربیگری دستیار در لا Salle ، از Bryants خریداری یک خانه را در Ardmore ، یک نیز به کار اصلی صفحه اصلی حومه خط در حدود 10 مایل در خارج از فیلادلفیا. کوبه مشاهده تغییر در چشم انداز را با احساسات مخلوط. ارتباط با بچه های آمریکایی را برای او دشوار بود ، و او نگران اتصالات در اجتماعی.
جو برایانت ، 1981-82 Topps


در دادگاه ، انتقال کوبه بود بدون درز. او یکی از بازیکنان برتر لیگ برتر سانی هیل را در تابستان سال 1992 بود. او سپس وارد پایین Merion دبیرستان و تیم اول بسکتبال برای Aces ساخته شده است. بهار زیر او شروع به رفتن به ورزشگاه در معبد دانشگاه به دنبال انتخاب برای بازی. در میان کسانی که او را befriended ادی جونز ، یکی از Owls 'سپاه پاسداران راه اندازی شده است.

زندگی در خارج از hoops نه کاملا به عنوان آسان بود. یک دانش آموز جامد ب ، کوبه تلاش برای پیدا کردن زمینه مشترک با همکلاسی های خود را. در اروپا او را از بسیاری از وسوسه و فشار مواجه شده توسط نوجوانان در ایالات متحده آمریکا طبیعتا آرام و متعلق sheltered کرده بودند ، او دارید یک دوره سقوط در خرید و فروش با dramas روزانه hallways دبیرستان.

از سال سوم دانشکده یا دبیرستان خود را ، کوبه در نهایت راحتی را در محیط خود را احساس می شود. وی همچنین از شروع به ساختن گام عمده ای در کار خود را hoops. در 6-5 ، او تصمیم گرفت در آینده بسکتبال او این بود احتمالا در backcourt و شروع به فکر می کنم و عمل خواهم یک نگهبان. این جریمه توسط Merion کمتر مربی Gregg Downer ، که liked از mismatches کوبه ارائه شده به مخالفان بود. در حقیقت ، بین مشاوره تخصصی و نوجوان دریافت کرد که از پدر او و او هر سال رقابت در فیلادلفیا در لیگ برتر در تابستان رو به رو ، او می شده است که فقط در مورد تعداد انگشت شماری را برای هر مدرسه و مدافع بالا.

کوبه sizzled در فصل 1994-95. این کلاس به طور متوسط 31.1 امتیاز ، 10.4 rebounds کمک و 5.2 و پخش پنسیلوانیا از سال نامگذاری شد. کوبه همچنین مقطع - ویرانگر خود را بر چکانیدن در طول مبارزات انتخاباتی پرده. او یاد گرفته که حرکت از خدا Shammgod ، یک عضو تیم در ترکیب خود را در تابستان AAU.

پس از سال برک آوت کوبه است ، recruiters از کالج در سراسر کشور آمده تق. که به زودی به شود boasted ارشد رتبه عالی و نمره جستجوی پیشرفته پنج شنبه ، پس دانشگاهیان نه یک مانع خواهد بود. در بالای لیست خود را به دوک ، کارولینای شمالی ، و میشیگان Villanova.

اما وقتی که شیکاگو schoolboy کوین Garnett رفت در دور اول پیشنویس NBA در ماه ژوئن سال 1995 ، کوبه آغاز شد به طور جدی با توجه به حرکت به طور مستقیم به جوانب. که در فصل تابستان ، مرتب جو را برای فرزند خود را برای کار کردن با اعضای 76ers ، و کوبه بود awesome. او همچنین یک اثر بزرگ در scouts در تمام ساخته شده ABCD - آمریکا در کمپ Fairleigh دانشگاه دیکنسون در نیوجرسی.

به عنوان یک ارشد ، بازی گازدار کوبه 'sMerion پایین در بالا نقشه مدرسه بسکتبال قرار داده است. از Aces فرستاده شده در تاریخ یک رکورد 32-3 و عنوان دولت خود را برای اولین بار در سال 42 دستگیر. نام مدرسه بود را در روزنامه ها دائما ، مربیان کالج پر مخفف برای هر بازی ، و مربی Downer دریافت دعوت نامه به مسابقات چند معتبر. کوبه در رابطه با یک نمره و به طور متوسط 30.8 امتیاز به پایان رسید ، سوق دادن ، او را به چهار امتیاز را به کل در سال 2.883 ، که شکسته پنسیلوانیا ثبت schoolboy مجموعه چهار دهه زودتر از خم شدن چمبرلین.


دیوانگی به سرعت بعد از استخدام در فصل به پایان رسید. وقتی که یک ایتالیایی تیم لیگ جو در مورد تبدیل شدن به مربی خود را با نزدیک شدن ، مدیریت اصرار داشت که پسرش می شود ، بخشی از معامله. در همین حال ، به همراه تعدادی دیگر بالا سالمندان دبیرستان از جمله توماس تیم از نیوجرسی ، Earl لستر از لوئیزیانا ، و Jermaine O'Neal کارولینای جنوبی - کوبه تفکر در مورد مسیر زیر Garnett 'sبه NBA بود.

با شایعاتی که کوبه می کالج تر رواج دور زدن ، او را به چیزی آنها را خرد کردن. به عنوان کارشناسان مختلف نظرات خود را در چشم انداز طرفدار خود را ارائه ، یک اجماع ساختمان کوبه بود این بود که در واقع مواد NBA. از 17 ساله ارسال سوخت را به آتش وقتی که او scouts در سال 1996 ساحل بال کلاسیک را در کارولینای جنوبی wowed.

کوبه به پایان رسید و حدس و گمان است که بهار ، در یک کنفرانس مطبوعاتی در ورزشگاه پایین Merion. قبل از ده ها تن از خبرنگاران و خدمه دوربین و با دوستان از این گروه Boyz دوم مردان در این نزدیکی هست ، او اعلام کرد که او را به استعدادهای خود را به NBA تصمیم گرفته شده بود. یک زمان کوتاه بعد او را با ویلیام موریس آژانس امضا شده ، و سپس inked چند در رابطه با معاملات با تایید آدیداس و جن.

اخبار را با بررسی مخلوط مواجه شد. برخی از sportswriters کوبه در سن مشابه به گرانت هیل و Anfernee Hardaway در مقایسه ، تنها با مهارت های تهاجمی بهتر است. آنها معتقد بودند که نوجوان آماده بود. صداها و جو Pam برای سوق دادن فرزند خود را به یک تصمیم بد مورد انتقاد قرار داد. کوبه bristled در پیشنهاد که پدر و مادر خود بود ، بهترین منافع خود را در دل ندارند.

بحث شروع شد ، تقریبا بلافاصله در مورد کوبه چه خواهد بود ، انتخاب قرعه کشی ، به عنوان Garnett ژوئن قبلی شده بود. چهار بالا انتخاب را در پیش نویس که به احتمال زیاد مارکوس Camby ، آلن ، Iverson ، Stephon Marbury ، و ری آلن خواهد شد. از آنجا که استعداد کالج thinned به سرعت.

لس آنجلس لیکرز و رئیس جمهور خود ، جری غرب بودند که در تیم های متقاعد کوبه برای عظمت مقصد است. در یک تمرین خصوصی برای این باشگاه ، از نوجوان خود را با توانایی leaping و آرایه وسیعی از مهارتهای تهاجمی تحت تاثیر. از لیکرز خواسته کوبه بازی یک بر یک در برابر جونز - Dontae '، و او را منفجر می سی سی پی ستاره خاموش ایالتی دادگاه.

لس آنجلس هم احساس تربیت کوبه در یک مزیت بود. به عنوان پسر یک بازیکن NBA ، او قادر خواهد بود تا به لیگ بهتر از rookies های دیگر در بدن جذب کردن.

در روز پیش نویس ، غرب کار خود را سحر. اولین بار او tabbed درک فیشر ، یک گارد دفاعی - نقطه خارج از آرکانزاس - کوچولو راک فکر ، با انتخاب 24th در دور اول است. سپس او را به یک تماس اورلئانز از شارلوت ، که در کوبه # 13 grabbed قرار داده بود ، و بعد از کمی مرتب haggling یک تجارت برای Vlade Divac. این حرکت از سوی ایجاد فضای حقوق اضافی ، که در لس آنجلس مورد استفاده قرار را امضاء اورلاندو رایگان عامل شکیل اونیل. فقط می خواهم که از بلوک های ساختمانی از یک سلسله های جدید در محل شد.

کوبه نشئه شده بود برای پیوستن به لیکرز. نه تنها او بود شروع کار حرفه ای خود را با تیم های مورد علاقه خود را ، اما او را نمی شود انتظار می رود که خود را ناجی می شود. علاوه بر این به Shaq ، لس آنجلس استعداد استثنایی بود ، از جمله نیک وان Exel ، Elden کمپبل ، و رفیق قدیمی کوبه است ، ادی جونز. یک جایزه اضافه شده ، مربی دل هریس ، که انسان سر در هیوستون برای جو برایانت یکی فصل وجود دارد شده بود.
کوین Garnett ، 1995 ذات مصور


کوبه امضا سه ساله ، قرارداد $ 3.5 میلیون با لیکرز ، و سپس در هر بازی 25 امتیاز را برای تیم در تابستان خود را به طور متوسط لیگ. او خریداری یک خانه را در اقیانوس آرام Palisades ، جو ترک شغل خود را در لا Salle ، و به خانواده منتقل کردن به کالیفرنیا با او.

در طی یک روز کار بازی پیکاپ در ونیز ساحل ، کوبه منکسر مچ دست چپ او. با وجود آن که صدمه جدی شده بود نیست ، بلکه او را مجبور به نشستن را پنج هفته و تنگ خیلی از اردوگاه های آموزشی. رفتن به فصل 1996-97 ، هریس و لیکرز تصمیم را به خود آورد 18 ساله تازه کار قدیمی به آرامی در امتداد.

قدری fittingly ، کوبه ساخته رسمی خود را اغاز NBA در برابر Garnett و تیمبرولوز مینه سوتا. در شش دقیقه ، او خود را تنها در bricked شات متعهد و با یک چرخش. تنک زمان پخش عرف کوبه در طول نیمه اول فصل بود. با لس آنجلس رقابت برای آرام تاج بخش ، نیازی به دور او را به آتش وجود داشته است.

در ماه ژانویه ، یک سیاهه thinning اجباری دست هریس است. در 18 سال ، پنج ماه و پنج روز ، کوبه کوچکترین استارت در تاریخ NBA شد. هفته بعد ، در طول همه ستاره آخر ، او با سابقه 31 امتیاز در بازی Rookie تنظیم و برنده مسابقه با شدت بهم زدن غوطه دادن ، در اولین ماهی دریاچه را به انجام این کار.

کسانی که از نکات برجسته فصل برای او بودند. صدمات به اونیل و دیگر بازیکن کلیدی decimated لس آنجلس ، و از سوی باشگاه یوتا جاز در دور دوم playoffs steamrolled بود. کوبه ، دیدم که تنها نقطه اقدام در ماه مارس و آوریل ، به پایان رسید در رابطه با مشارکت کمتر از هشت نقطه یک شب.

قبل از فصل 1997-98 ، غرب و هریس توافق برای نصب کوبه به عنوان مرد ششم این تیم است. یک مراقب خوب و تحصیل بازیکن ، او به نقش گرفت بلافاصله. بازی بین 20 و 30 دقیقه یک بازی ، کوبه boosted نمره خود را به طور متوسط نزدیک به 18 امتیاز در هر بازی. او فقط به جرقه که لیکرز مورد نیاز ، آنها به reeled کردن 11 پیروزی راست به شروع سال است. حتی زمانی که اونیل کردن با یک صدمه رفت ، در لس آنجلس شکوفا. ون Exel ، جونز و کمپبل همه مشارکت داشتند ، به عنوان بازیکن به حمایت از رابرت Horry ، ریک روباه و فیشر.

با لیکرز به مبارزه فراصوت سیاتل برای اولین بار در بخش اقیانوس آرام ، طرفداران کوبه به صف شروع برای سال 1998 رای دادند همه ستاره ها. به NBA ، به نوبه خود ، آگهی این مسابقه به عنوان یک جنگ بین مایکل جردن و وارث تاج و تخت او را به آشکار. کوبه ، کوچکترین تمام ستاره در تاریخ لیگ ، آیا این وضعیت دسته نه به خوبی. او از جا در رفتگی از هم گروه توسط خمیدگی توپ و dissing همگروه کارل Maloneخود را با بازی برجسته او شده بود ، به اشتراک گذاری توپ است. حتی در اردن صحبت با 19 ساله را در مورد این قصور. بدون شک یکی که کوبه می شود یک روز یک ستاره ، اما او هنوز وجود دارد. وقتی که این وضعیت را به انجام ذوق هریس را بهبود ، او مدرج به دقیقه کوبه است. به آرامی این پیام را در sank ، و او در ظرف زمان playoff ساختار تیم به کار شد و ساخت مشارکتهای معنیدار در پایان دفاعی.

لس آنجلس در postseason با یک سری موثر باز برنده بیش از پورتلند تریل بلیزرز. تا بعد از Sonics شد. بعد از بازی ها قطره 1 ، لیکرز که در چهار بعدی را در یک ردیف انجام گرفته است. نقش کوبه بود محدود به لطف یک فرم را با آنفولانزا. اگرچه او را به سلامت کامل برای نهایی کنفرانس غرب در برابر یوتا برگشت ، در لس آنجلس شده بود به طور کامل توسط outclassed بیشتر ثابت بودن و با تجربه جاز.

به حبس NBA بدل سال 1998 خارج از فصل را به یک بازی frustrating انتظار. کوبه تصمیم به سرمایه گذاری بعضی از آن زمان ، برش یک سی دی هیپ هاپ ، که هرگز منتشر شد. با این وجود ، او بود ملاقات ونسا Laine ، یک رقاص نوجوان در به وجود آمدن یک موسیقی فیلم را در همان ساختمان فیلمبرداری می شود. در نهایت آنها را در بهار سال 2001 چهارشنبه ، بسیار در برابر پدر و مادر خود بخواهد. آنها معتقد بودند او خیلی جوان بود به ازدواج می شود. این را از خانواده اش را به بیگانگی مختصر دست ، که بود در عروسی حضور ندارد.

هنگامی که از مشکلات کار '98بالاخره مستقر بودند ، که در نتیجه 50 - مبارزات بازی قرار مسابقات برای grabs. لس آنجلس پاسخ با سه حرکت عمده. از لیکرز امضا دنیس Rodman ، هریس با دستیار مربی کورت Rambis جایگزین ، و در ماه مارس رسیدگی جونز و شارلوت برای کمپبل را به دره تنگ برنج ، JR رید و زندان آرمسترانگ.

کوبه ، در همین حال ، nailed کردن یک نقطه در صف شروع. او در هر دو به پایان می رسد که دادگاه شکوفا ، درآمد سوم ، تیم تمام افتخارات NBA. کوبه شروع به اضافه کردن به عمق بازی او ، منجر به لیکرز steals و در رتبه دوم در این تیم در نمره با متوسط 19.9. در همه ، او هنوز وارد سایت نه دو دو برابر و ثابت به طور فزاینده خطرناک در زمان crunch. گرچه بلوز او را فاقد انسجام ، به لیکرز بودند رفتن به کوبه و بیشتر و بیشتر را در موقعیتهای کلیدی و او تحویل شد.

بعد از رفتن در فصل 31-19 منظم ، در لس آنجلس احساس می شد آن را آماده رفتن همه راه. Rodman داد باشگاه حضور جانبازان ، و بازی در خارج از رایس در فضای بیشتر در مورد این طبقه کوبه و در داخل Shaq ایجاد کرده است. اما همه بود نه حق را در Lakerland. شایعه است که ظاهر O'Neal حسادت از کوبه بود. در جلسه تیم ، باشگاه سعی بر این شکاف صاف ، اما احساس بدی lingered.

در جدال خارج از دادگاه لس آنجلس بود در دور اول انتخابات در برابر موشک در هم ریختن نیست ، و به باشگاه های پیشرفته با یک پیروزی و چهار بازی از سری. سپس لیکرز زد به قرمز اسپرز گرم است. قطره و پس از مسابقه اول ، لس آنجلس موضوعهای بازگشت به نظر می رسید و در کنترل بازی ها 2. اما با 19 ثانیه سمت چپ ، کوبه نباشد یک جفت تصاویری ناپاک است که می توانست با توجه به لیکرز سه نقطه منجر شود. سن آنتونیو با پیروزی به پایان رسید تا سه و ضبط مجموعه ای از حرکت. هنگامی که سری رفت به لا ، به لیکرز اجازه بازی 3 لغزش دور دیر است. روز بعد آنها را به سن آنتونیو در یک شرم آور چهار اسب دوانی بازی succumbed.
کوبه برایانت ، 1996-97 تمسخر فلزی


یک تغییر بزرگ شده بود به روشنی برای نام ، و از آن در بالا آمد. مربی جدید این لیکرز 'فیل جکسون در آورده است که تک زمستان و جرم مثلث همراه با او بود. جری غرب دانست او را به یافتن راهی برای ایجاد کوبه و Shaq دیدن چشم به چشم. رویکرد غیر مومن جکسون شگفتی با اردن و Scottie Pippen در شیکاگو کار کرده بود. هم اکنون او را به بازی گرفتن Svengali به دو ستاره جدید.
ساخت خود را به علامت

کوبه توسط فرصت بازی را برای برنده ثابت مانند جکسون هیجان زده بود و خرج زیادی در خارج از فصل بهبود سرعت و رفت و آمد خود را در دفاع. از گرفتن ، بروید در فصل 1999-2000 ، کوبه و Shaq نگاه مختلف در دادگاه با یکدیگر. در نظام جکسون ، توپ حرکت آزادانه تر و کمتر شده بود ایستاده در اطراف وجود دارد. علاوه بر این با از جانبازان رون هارپر ، در لس آنجلس بود همه مواد تشکیل دهنده برای قهرمانی.
Back to top Go down
 
کوبی برایانت
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
sunshine Bax :: ورزشی :: بسکتبال-
Jump to: