sunshine Bax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم

Go down 
AuthorMessage
AMIR
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
AMIR

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : tehran

مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم Empty
PostSubject: مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم   مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم EmptyWed Jun 16, 2010 4:17 pm

مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم 00012937

کيم جونگ هان،سرمربي تيم ملي کره شمالي، در پايان مسابقه تيمش با برزيل که با برتري خفيف حريف به پايان رسيد، مقابل خبرنگاران ايستاد و با کمک مترجم به سوالات پاسخ داد:
*آيا از نمايش تيمتان راضي هستيد؟
بله، برزيل تيم بسيار قدرتمندي است و همه فکر مي‌کردند که ما نمي‌توانيم مقابل آنها قد علم کنيم. اما به نظر من بازيکنان کره شمالي بسيار خوب بازي کردند.
*اگر خوش‌شانس بوديد، پيروز مي‌شديد؟
بله، به طور قطع. ما براي گلزني تا لحظات آخر صبر کرديم، اما اگر زودتر گل مي‌زديم فرصت جبران بود.
*چه تاکتيکي را مقابل برزيل انتخاب کرده بوديد؟
بازيکنان من در نيمه اول دقيقاً‌ به دستورات عمل کردند. از يک زاويه دورتر هميشه ما برزيل را تيمي ديده‌ايم که بال‌هاي قدرتمندي دارد و مملو از بازيکناني هست که بسيار با تکنيک هستند اما ما راه‌ها را بستيم و کنترلشان کرديم. ما خيلي خوب دفاع کرديم و حتي حملاتي را هم تدارک ديدم که موفق نشديم آنها را به گل تبديل کنيم. اما در نيمه دوم آنها حمله کردند و با تجربه بيشتري که داشتند به گل رسيدند، اما من خوشحالم که تيم ما هرگز پا پس نکشيد. ما از اين بازي تجربيات زيادي کسب کرديم که در دو بازي آينده به کارمان خواهد آمد.
*آقاي کيم جونگ هان چه احساسي داريد؟
به عنوان يک مربي با توجه به اينکه جلوي برزيل بازي مي‌کرديم، گلزني من را بسيار خوشحال کرد من به بازيکنانم افتخار مي‌کنم و به خاطر آنها بود که بعد از گل زدن احساساتي شدم.
*استراتژي شما در مسابقات بعدي چيست؟
هدف ما کسب يک پيروزي در جام جهاني است. ما 5 روز فرصت داريم و در اين 5 روز از نظر تاکتيکي خودمان را آماده خواهيم کرد. اما من بيشتر از اين نمي‌توانم اطلاعاتي بدهم، وقتش که برسد من تصميم خواهم گرفت که دفاعي بازي کنيم تا تهاجمي.
Back to top Go down

مربي كره‌شمالي: اگر خوش‌شانس بوديم برزيل را مي‌برديم
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» پرسش‌هاي سياسي بازيكنان كره شمالي را كلافه كرد
» مايكون: كره شمالي فراتر از حد انتظار ظاهر شد