sunshine Bax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا

Go down 
AuthorMessage
R.K.O
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
R.K.O

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-15
مکان زندگی : Iran-LA

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا Empty
PostSubject: جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا   جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا EmptyFri Jun 04, 2010 12:35 am

منبع: فیفا دات کام
Source: Fifa.Com

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا 21029021245941438094

خاویر ماسکرانو: تیم ما باید تمرکز خودش را بیشتر بکنه.
جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا 15972835802843345329

خاویر ماسچرانو از اینکه تیمش زود به آفریقای جنوبی رفته حمایت کرده است.او گفته این خیلی خوبه چون وقتی دیگر تیم ها میان اینجا تا تازه آماده بشن ما تیممون رو جمع کرده و کاملا آماده هستیم.
او همچنین گفت: استرس و هیجانی که ما از آرژانتین تا اینجا داشتیم باعث شده که تیم یکم آشفته و ناامن باشه.ما باید از هر گونه استرس و هیجانه کاذب دوری کنیم.این یکی از دلایلی که ما میخواستیم زور بیایم اینجا.چون اینجوری نه تنها میتونیم تمرین کنیم بلکه میتونیم اتمسفر داخل تیم رو هم افزایش بدیم.
او در مورد آمادگی تیمش گفت: ما الان در بهترین شرایط هستیم.همه خوشحال هستن و آمادگی لازم رو دارن.علاوه بر این همه از بیرون دارن اعضای فنی و 22 بازیکن تیم رو حمایت میکنن.در ضمن گروه ما گروه خیلی خوبی نیز هست.

دیوید ویا: مهم بازی کردن است

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا 49659867425082325513

دیوید ویا مهاجم خطرناک اسپانیا گفته که برای من مهم بازی کردن است و فرقی نداره که در چه پستی بازی کنم.من فقط از مربی آقای دل بوسکه میخوام من رو بازی بده.
مهاجم جدید تیم بارسا همچنین گفت: "برای مهم بازی کردن است.حالا فرقی نداره وسط یا گوشه.البته اگه من به عنوان تهنا مهاجم باشم در وسط بازی میکنم ولی اگه دوسته خوبم فرنانده ( تورس) به تونه آمادگیشو حفظ کنه و توتیم باشه من در گوشه بازی خواهم کرد." ویا در حال حاظر داره باری بازی امشب تیمش در مقابل کره جنوبی آماده میشه.

وسلی اسنایدر: اصلا خسته نیستم.

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا 87391788260829163834

هافبک خلاق هلند در مورد اینکه آیا به خاطر بازی با اینتر در فینال جام باشگا ها خسته است یا نه گفته: "من اصلا خسته نیستم.اتفاقا اون بازی باعث شد که من بیشتر رو فرم بمونم.من مشتاقانه منتظر اینم که بازی ها شروع شه ومن شروع به بازی برای نارنجی ها کنم.من آماده آماده هستم.بدون شک."
اون همچنین در این مورد که تیم آنها در یورو 2008 فرانسه و ایتالیا را شکست داد و فقط به روسیه باخت نیز صحبتی کرد.
" همه یادتون هست که ما چقدر در یورو خوب بودیم.اون همان تیمی هست که ما میخواهیم در جام جهانی ارائه بدیم هست.اونجا ما خیلی ساده و ناراحت کننده حذف شدیم ولی ایندفه این اتفاق نمیافته."

جبرئیل سیسه: ما آرام ولی خطرناک کار میکنیم.

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا 09693349779716167635

جبرئیل سیسه مهاجم فرانسه که اولین جام جهانی خود رو تجربه میکنه گفته: هیچ **** نمیتونه کابوس 2002 ر وفراموش کنه.ولی ما باید سعی کنیم که کلا اونو فراموش کنیم و مثل 2006 باشیم.ما امسالم داریم مثل اونموقع آرام ولی خطرناک کار میکنیم.من میدونم که ما خیلی کارداریم و داریم سعی میکنیم که جواب منتقد ها رو بدیم و به همه بگیم که فرانسه بهترین است.در ضمن ما امسال میخوایم راهی ذو که 4 سال پیش نا تمام گزاشتیم رو تمام کنیم و این راه رو تا آخرش بریم و قهرمان شیم
Back to top Go down

جدید ترین صحبت های بازیکنان جام جهانی 2010 آفریقا
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» صحبتهای جید مربیان و بازیکنان در راتباط با جام جهانی
» دروگبا جدید ترین مصدوم
» جام جهانی 2010
» فهرمان جام جهانی 2010 ؟؟!؟
» منفورترین های های جام جهانی 2010