sunshine Bax
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomeLatest imagesRegisterLog in
ایمیل : sunshinebax.4rumer@gmail.com سایت تخصصی سانشاین بکس ، لطفا از بحث های سیاسی به شدت اجتناب کنید ، با تشکر گروه مدیریت سایت
خوب تغییرات انجمن .........1-مهرداد مدیر شد..................2-پیمان مدیر شد...............3-امیر حسین حراستی شد!!!!4-رضا کاربرر فعال شد.هاهاهاهاهاهاهاهاها

اس ام اس های عاشقانه

Go down 
+2
s@6ma
IMM0rTaL
6 posters
AuthorMessage
IMM0rTaL
کاربر تازه وارد
کاربر تازه وارد

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-12
مکان زندگی : Tehran

اس ام اس های عاشقانه Empty
PostSubject: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyThu Apr 15, 2010 5:55 pm

مهم نيست فردا چی ميشه (مهم اينه که امروز دوست دارم) مهم نيست فردا کجايی (مهم اينه که هرجا باشی دوست دارم) مهم نيست که تا ابد با هم نباشيم (مهم اينه که تا ابد دوست دارم) مهم نيست قسمت چيه ( مهم اينه که قسمت شد دوست دشته باشم)
................................
من و تو مثل دو خط موازی هستيم که هر چه مي‌دويم به هم نمي‌رسيم ولی هميشه در کنار هم هستيم
...............................
وقتی مي‌گم قلبم سنگ شده، واسه اين نيست که کسی رو توش راه ندم، واسه اينه‌ که مي‌خوام فقط تو توش باشی.
درسته همه‌‌جا يخ بسته اما دلمون که هنوز يخ نزده. مي‌تونيم با اس ام اس دل همديگر و گرم کنيم. "دلم سردشه"!
..............................
1=0+1 تو 'يک' هستی و من 'صفر' ،من باشم يا نباشم تو يک هستی... ولی اگر تو نباشی من هيچم...! ! !
خواستم اسمت رو بذارم گل ولي گفتم پژمرده ميشي. بذارم خورشيد غروب ميکني .بذارم ماه روزا تنها ميمونم ميذارم نفس تا اگه رفتي منم نباشم... Laughing
Back to top Go down
s@6ma
مدیر بخش فیلم
مدیر بخش فیلم
s@6ma

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-10
مکان زندگی : تهرونه خودمون

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptySat Apr 17, 2010 6:31 pm

nemoneye sms haye pesara ke hamash mark all mikonan,injast ke dasta ro mishe:D اس ام اس های عاشقانه 305788
Back to top Go down
Rmin
مسوول حفاظت سایت
مسوول حفاظت سایت
Rmin

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-07
مکان زندگی : chel30 fc

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptySat Apr 17, 2010 11:22 pm

اس ام اس های عاشقانه 305788 .این سالار اینا رو از یه جا کپیده والا پسرا عمرن از این چیزا بفرستن
Back to top Go down
http://www.chelseafc.com
s@6ma
مدیر بخش فیلم
مدیر بخش فیلم
s@6ma

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyMon Apr 19, 2010 7:50 pm

are,ye sar soraghe inboxhaye khaharanet boro mifahmi:D
Back to top Go down
3tayesh
مدیر بخش بازی های کامپیوتری
مدیر بخش بازی های کامپیوتری
3tayesh

مکان زندگی : tehran

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyTue Apr 20, 2010 7:34 pm

sama fek konam behtare ba khaharaye ina shookhi nashe chon jense khodeshoono mishnasan nesbat be khaharashoon hasas mishan khob hala chera beran inboxe khaharshoon beran sentboxe khodeshoon albate ghableinke beran pishe yekiaz gfashoon midoonike
Back to top Go down
s@6ma
مدیر بخش فیلم
مدیر بخش فیلم
s@6ma

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyTue Apr 20, 2010 8:17 pm

baba ina smshaie ke mifrestan ya barashon miad,100ja save daran,ya to daftarche khaterateshon neveshtan,harshab mikhan bekhaban jaye arosakeshon ono baghal mikonan,ba khondane khaterateshon ashk az cheshanon miad,in ast pesar tehroni abji,migi na niga kon I love you clown
Back to top Go down
Alireza
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
Alireza

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-06
مکان زندگی : تهران

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyTue Apr 20, 2010 9:05 pm

Quote :
baba ina smshaie ke mifrestan ya barashon miad,100ja save daran,ya to daftarche khaterateshon neveshtan,harshab mikhan bekhaban jaye arosakeshon ono baghal mikonan,ba khondane khaterateshon ashk az cheshanon miad,in ast pesar tehroni abji,migi na niga kon
الان تیکه بود انداختی؟؟؟
Back to top Go down
https://sunshinebax1.forumotion.com
Alireza
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
مدیر کل سایت قسمت پسرانه
Alireza

تاریخ ورود به سایت : 2010-04-06
مکان زندگی : تهران

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyTue Apr 20, 2010 9:07 pm

Quote :
مهم نيست فردا چی ميشه (مهم اينه که امروز دوست دارم) مهم نيست فردا کجايی (مهم اينه که هرجا باشی دوست دارم) مهم نيست که تا ابد با هم نباشيم (مهم اينه که تا ابد دوست دارم) مهم نيست قسمت چيه ( مهم اينه که قسمت شد دوست دشته باشم)
................................
من و تو مثل دو خط موازی هستيم که هر چه مي‌دويم به هم نمي‌رسيم ولی هميشه در کنار هم هستيم
وقتی مي‌گم قلبم سنگ شده، واسه اين نيست که کسی رو توش راه ندم، واسه اينه‌ که مي‌خوام فقط تو توش باشی.
درسته همه‌‌جا يخ بسته اما دلمون که هنوز يخ نزده. مي‌تونيم با اس ام اس دل همديگر و گرم کنيم. "دلم سردشه"!
1=0+1 تو 'يک' هستی و من 'صفر' ،من باشم يا نباشم تو يک هستی... ولی اگر تو نباشی من هيچم...! ! !
خواستم اسمت رو بذارم گل ولي گفتم پژمرده ميشي. بذارم خورشيد غروب ميکني .بذارم ماه روزا تنها ميمونم ميذارم نفس تا اگه رفتي منم نباشم...
یه ادم احمق یه گندی میزنه 100 تا عاقل نمی تونن جمعش کنن.سالی تو دفعه بعدی از این چرندیات بزار اول اونو پاک می کنم بعد با پا میرم اونجات.
باتشکر مدیریت سایت
Back to top Go down
https://sunshinebax1.forumotion.com
s@6ma
مدیر بخش فیلم
مدیر بخش فیلم
s@6ma

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyWed Apr 21, 2010 5:37 pm

az tike gozashte be matalak reside.vali hagighat talkhe dash: cheers یه ادم احمق یه گندی میزنه 100 تا عاقل نمی تونن جمعش کنن.سالی تو دفعه بعدی از این چرندیات بزار اول اونو پاک می کنم بعد با پا میرم اونجات.
باتشکر مدیریت سایت

in ast manner modire site: Very Happy
Back to top Go down
/\/iY@Z
مدیر بخش بهپویان علامه
مدیر بخش بهپویان علامه
/\/iY@Z

مکان زندگی : teh

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه EmptyWed Apr 21, 2010 10:12 pm

sama jon. 3ta jon asan niazi be raftan be in box o sent box o...... ina niat khodeshon behtar midonan , dg niazi be goftane ma nist
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: اس ام اس های عاشقانه   اس ام اس های عاشقانه Empty

Back to top Go down

اس ام اس های عاشقانه
Back to top 
Page 1 of 1